Loading...

قانون مندی کسب و کار اینترنتی

 

(مقررات عضویت در وبسایت هیات شطرنج گیلان)


به وبسایت هیات شطرنج استان گیلان خوش آمدید.


از حضور شما در وبسایت هیات شطرنج استان گیلان سپاسگزاریم و امیدواریم که از تجربه ی خود در آن لذت ببرید.
از شما خواهشمندیم که قوانین وبسایت هیات شطرنج استان گیلان را کاملا بخوانید و بدانید. این متن تمامی قوانین و شرایط هیات شطرنج استان گیلان را مشخص می کند.
 در متن این قوانین منظور از “ما” “وبسایت هیات شطرنج استان گیلان” یا همان “وبسایت onlineprochess.ir است.
با استفاده یا دسترسی به وبسایت هیات شطرنج استان گیلان ، دیدن مطالب آن ، چه عضو سایت بشوید یا چه عضو سایت نشوید، این قوانین و شرایط را می پذیرید. توجه داشته باشید که ثبت نام اینترنتی در مسابقات نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت هیات شطرنج استان گیلان توساز سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت هیات شطرنج استان گیلان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت هیات شطرنج استان گیلان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام اینترنتی درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از محصولات هیات شطرنج استان گیلان اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از محصولات وبسایت هیات شطرنج استان گیلان استفاده می‏‌کنید و سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید، ارتباطات با شما به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت هیات شطرنج استان گیلان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیلی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های هیات شطرنج استان گیلان از طریق آن صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها و محصولات، امکان دارد وبسایت شرکت هیات شطرنج استان گیلان برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید.

سیاست‏‌ رعایت حریم شخصی
وبسایت هیات شطرنج استان گیلان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وبسایت هیات شطرنج استان گیلان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت هیات شطرنج استان گیلان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از مطالب یا محصولات وبسایت هیات شطرنج استان گیلان ، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت هیات شطرنج استان گیلان جزئی از اموال وبسایت هیات شطرنج استان گیلان محسوب می‏‌شوند و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این وبسایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت هیات شطرنج استان گیلان محفوظ می‏‌دارد. علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وبسایت هیات شطرنج استان گیلان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات و هر گونه استفاده از مشتقات و وبسایت هیات شطرنج استان گیلان و یا هر یک از محصولات، یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از روش‌‏های جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وبسایت هیات شطرنج استان گیلان محفوظ است.

عضویت
عضویت در وبسایت هیات شطرنج استان گیلان رایگان است. با عضویت در این وبسایت ، می توانید در مسابقاتی که این هیات برنامه ریزی می کند با پرداخت ورودیه مسابقات شرکت نمائید.
کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
پایگاه رسمی این سایت onlineprochess.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در این سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت هیات شطرنج استان گیلان هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از مورد ذکر شده ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از طریق اطلاعات تماس در صفحه ی تماس با ما این کار را انجام دهند.
وبسایت هیات شطرنج استان گیلان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

ثبت و پردازش  سفارش
کلیه سفارش‏‌های ثبت شده پس از ثبت، توسط کمیته مسابقات ارسال به مسئول برگزاری مسابقات تاییدیه از جانب مشتری پیگیری میگردد.
کاربران باید هنگام ثبت نام ، فرم را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ثبت نام کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج نام و ایمیل مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. 

انصراف
کاربری که در وب سایت هیات شطرنج استان جهت حضور در رویدادی ثبت نام کرده باشد و هزینه خود را واریز نموده باشد در صورتی وجه واریز شده به ایشان عودت داده می شود که 48 ساعت زودتر از طریق گزینه تماس با ما اطلاع رسانی نموده باشد .

نحوه عودت وجه انصرافی :
وجه افرادی که از حضور در رویدادی انصراف دهند از طریق امور مالی هیات شطرنج استان گیلان به حساب بانکی که شخص انصراف دهنده در تقاضای انصراف قیدی می نماید واریز خواهد شد .

پشتیبانی
ثبت نام در هیات شطرنج استان گیلان ، از خدمات پشتیبانی هیات شطرنج استان گیلان برای حضور در مسابقات بهره مند خواهید شد.

ارتباطات و دیدگاه ها
نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی هیات شطرنج استان گیلان درباره محتویات نظر نیست. جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است نظردهندگان مطالب غیر ضروری را در دیدگاه خود حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نظرشان لحاظ کنند. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود. تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید. “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد. کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن فرستادن کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند. تنها نظراتی که مرتبط با موضوع مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با مطلب خودداری نمایید. کاربران می‌توانند نظر خود از وبسایت هیات شطرنج استان گیلان را در هر قسمتی از سایت با رعایت ادب و احترام ابراز کنند. ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

محتوا
وبسایت هیات شطرنج استان گیلان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی مطالب خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
وب ‏‌سایت هیات شطرنج استان گیلان هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و این هیات تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.


با تشکر
مدیریت وبسایت هیات شطرنج استان گیلان